دکتر محمد مهجوری

عضو جامعه جراحان ایران

ترنسفر باسن

ترنسفر باسن

ترنسفر باسن که با نام لیفت باسن برزیلی شناخته می شود ، یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی است که این روزها در دسترس است. زنان از همه اقشار به دنبال بهترین راه برای دستیابی به اندام ساعت شنی، زنانه و منحنی هستند و این همان چیزی است که انتقال چربی از معده به باسن انجام می دهد. جراحی لیفت باسن برزیلی می‌تواند باسن شما را پر کرده، شکل دهد و آن را تا حدی که می‌توانید تصور کنید، بالا ببرد. می تواند از طریق پیوند چربی به این مهم دست یابد.

از طریق جراحی زیبایی به نام لیپوساکشن، روش انتقال چربی برای برداشتن چربی از سایر قسمت‌های بدن مانند کمر، ران، باسن و شکم انجام می‌شود. سپس این چربی استخراج شده تصفیه می شود و مجدداً به باسن برای بزرگ کردن باسن تزریق می شود.

با این جراحی پلاستیک باسن، می‌توانید چربی را از نواحی که نمی‌خواهید به جایی که واقعاً می‌خواهید بردارید. اگرچه روش لیفت باسن برزیلی مانند یک نسیم به نظر می رسد، اما مطالعات نشان داده است که میزان مرگ و میر بالای آن بسیار نگران کننده است. به همین دلیل است؛ قبل از اینکه تصمیم به انجام آن بگیرید، باید همه چیز را در مورد این انتقال چربی مقرون به صرفه به باسن بدانید.

ترنسفر باسن

ترنسفر باسن چیست؟

لیفت باسن برزیلی یک روش کوچک تهاجمی است که از جراحی پلاستیک مانند لیپوساکشن برای برداشتن چربی از نواحی ناخواسته شما به جایی که بیشتر می خواهید استفاده می کند. از آنجایی که این انتقال چربی از معده به باسن باعث استفاده از چربی شما می شود، احتمال بروز عوارض بسیار کم است.

ترنسفر باسن

آیا ترنسفر باسن ارزشش انجام دادن را دارد؟

لیفت باسن برزیلی  یا ترنسفر باسنبر خلاف سایر ایمپلنت های باسن، جدای از اینکه عارضه کمی دارد یا هیچ عارضه ای ندارد، مزایای زیادی دارد. برای مثال؛

دلیل شماره یک که مردم به این روش انتقال چربی مقرون به صرفه به باسن مراجعه می کنند، بهبود تناسب بدنشان است. انتقال چربی به باسن آن را افزایش می دهد و شکل رویایی شما را به شما می دهد.

با بزرگ کردن باسن، می توانید پیوند چربی را روی جیب های قسمت های مختلف بدن خود انجام دهید. به هر حال، جراحان چربی بدن شما را در طول جراحی پلاستیک می گیرند، مانند: دسته های عشق، ران ها، شکم و باسن شما.

هنگامی که از ایمپلنت مصنوعی و باسن استفاده می کنید، مطمئناً ظاهری غیر طبیعی خواهید داشت. با این حال، روش لیفت باسن برزیلی نتیجه طبیعی تری دارد.

نتیجه جراحی ترنسفر باسنسریع است. یعنی لازم نیست ساعت‌های سختی را در باشگاه بگذرانید و تلاش کنید تا زمانی که می‌توانید عمل جراحی لیفت باسن برزیلی را انجام دهید، شکل بگیرید.

بعد از جراحی باسن، لباس‌هایتان بیشتر شما را خوش فرم می‌کنند.

این روش بزرگ کردن باسن بسیار ایمن است.

سلولیت خیلی مشخص نیست

پس از مقایسه این مزایا، می توانم با اطمینان پاسخ دهم که ترنسفر باسن ارزشش را دارد.

ترنسفر باسن

ریکاوری بعد از ترنسفر باسن چقدر طول می کشد؟

بهبودی پس از جراحی ترنسفر باسن زمان زیادی نمی برد. این در صورتی است که تمام دستورالعمل‌های مراقبتی و بهبودی پس از عمل را که به شما داده شده است، دنبال کنید. دوره نقاهت جراحی پلاستیک باسن حداکثر 10 یا 14 روز نیست. با این حال، لیفت باسن برزیلی در نزدیکی من به هر بیمار توصیه می‌کند که دستورالعمل‌های موجود پس از عمل را برای بهبودی سالم و همچنین تسهیل دوره نقاهت دنبال کند.

پس از جراحی ترنسفر باسن ، انتظار می رود که هر بیمار به طور موقت درد، بی حسی، کبودی و تورم را نشان دهد.

اغلب اوقات، متخصص انتقال چربی مقرون به صرفه به باسن، برای تسکین ناراحتی کلی که ممکن است بیماران تجربه کنند، داروهای مسکن تجویز می کند.

علاوه بر این، به هر بیمار توصیه می شود برای کاهش تورم و همچنین جلوگیری از تجمع مایعات، لباس فشرده را به مدت حدود 7 یا 14 روز بپوشد. علاوه بر این، پوشیدن مواد فشرده‌کننده به شکل‌دهی بخشی از بدن شما که چربی از آن استخراج می‌شود، کمک می‌کند. شما باید لباس را همیشه بپوشید و فقط هنگام دوش گرفتن آن را در بیاورید.

انتقال چربی به باسن که به عنوان لیفت باسن برزیلی یا BBL نیز شناخته می شود، چربی طبیعی را برای تقویت باسن بیمار اضافه می کند. چربی مستقیماً در باسن شما قرار می گیرد. این روش در دو مرحله انجام می شود. ابتدا چربی از ناحیه از پیش انتخاب شده بدن شما با استفاده از لیپوساکشن استخراج می شود. بسیاری از بیماران ترجیح می دهند این را از شکم یا پشت خود بگیرند که می تواند به افزایش تأثیر کلی بزرگ شدن باسن کمک کند.

هنگامی که چربی گرفته شد، سپس قبل از تزریق مجدد به باسن، تصفیه می شود. این بخش دوم فرآیند نیاز به انتقال چربی دارد. برای جلوگیری از هر گونه عارضه ای مانند آمبولی چربی، چربی باید با تجهیزات ویژه به بالای عضله منتقل شود. دکتر ماتا با نام مستعار دکتر اسکاتسدیل، جراح پلاستیک دارای گواهی هیئت مدیره، از مهارت و تخصص خود استفاده خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که در عین ایمن ماندن به نتیجه دلخواه می‌رسید. اگرچه بلافاصله می‌توانید نتایج اولیه را ببینید، اما برای دیدن نتایج نهایی زمان می‌برد. می‌توانید تا ماه‌ها با ظاهر نهایی باسنتان شاهد پیشرفت‌ها باشید.

ترنسفر باسن

چه مقدار چربی برای جراحی ترنسفر باسن لازم است؟

اگر به گفته متخصصان انتقال چربی مقرون به صرفه به باسن عمل کنید، قبل از اینکه بتوانید تحت عمل جراحی باسن قرار بگیرید، باید میزان وزن مشخصی را افزایش دهید. با این حال، وزن مناسبی که برای جراحی ترنسفر باسننیاز دارید به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال، می تواند به انتظارات شما از روش، اهداف، نوع بدن و قد شما بستگی داشته باشد.

در زمان مشاوره با ترنسفر باسندر نزدیکی من، هر دوی شما می توانید نتیجه ای را که انتظار دارید به دست آورید تعیین کنید و متوجه شوید که آیا وزن شما محدوده مناسبی برای آن است یا خیر. البته باید به خاطر داشته باشید که روش انتقال چربی به چربی اضافی به خصوص در پشت، باسن، ران یا شکم شما نیاز دارد.

بنابراین، شما باید در سطح بالاتری از محدوده BMI سالم باشید. یعنی باید کمی اضافه وزن داشته باشید. برخی از جراحان پیشنهاد می‌کنند کسانی که می‌خواهند لیفت باسن برزیلی انجام دهند، حداقل باید محدوده BMI خود را زیر 30 داشته باشند. آنها باید بالاتر از محدوده 23 یا 24 باشند، اگرچه این درصد بسته به درصد چربی یا نوع بدن افراد می‌تواند متفاوت باشد. همچنین، اگر محدوده چربی بدن شما بیش از 35 BMI باشد، می تواند خطر ابتلا به عوارض را افزایش دهد.

لیفت باسن برزیلی یک روش کوچک تهاجمی است که از جراحی پلاستیک مانند لیپوساکشن برای برداشتن چربی از نواحی ناخواسته شما به جایی که بیشتر می خواهید استفاده می کند. از آنجایی که این انتقال چربی از معده به باسن باعث استفاده از چربی شما می شود، احتمال بروز عوارض بسیار کم است.

جراحی ترنسفر باسن شامل تغییر شکل باسن و همچنین بزرگ کردن باسن با انتقال چربی است. بنابراین، پوست شما پرتر و خوش فرم تر می شود، زیرا به طرز هنرمندانه و با دقت مجسمه سازی شده است. در واقع، نتیجه یک نتیجه طبیعی شگفت انگیز خواهد بود.

ترنسفر باسن

چه مقدار چربی/وزن را می توان با ترنسفر باسن از بین برد؟

واقعیت واقعی این است که شما نمی توانید یک عصای جادویی ببافید و هر چربی را که می خواهید کم کنید. اما بر اساس تحقیقات فعلی، جراحان می توانند از جراحی پلاستیک مانند لیپوساکشن برای برداشتن ایمن چربی استفاده کنند. با این حال، مقدار چربی/وزن، که می‌توان با لیپوساکشن حذف کرد، تا حد زیادی به قسمت‌های خاص بدن که برداشت می‌شود و همچنین دفعات عمل بستگی دارد.

در پاسخ، دستورالعملی وجود دارد که جراحان در حال حاضر برای پیوند چربی از آن استفاده می کنند . طبق این دستورالعمل، حداکثر چربی استخراج شده برای هر بیمار، صرف نظر از وضعیت چربی یا وزن بدن، نباید از 5000 میلی لیتر یا 11 پوند تجاوز کند. با این حال، مطالعه فعلی توصیه می‌کند که جراحان باید از BMI (شاخص توده بدنی) بیمار برای قضاوت در مورد میزان مطمئن چربی که باید برداشته شود، استفاده کنند.

ترنسفر باسن

بهترین راه برای داشتن باسن بزرگتر و باسن پهن تر چیست؟

بهترین راه برای دستیابی به شکم بزرگتر و باسن پهن تر، مراجعه به بهترین روش انتقال چربی مقرون به صرفه به باسن در نزدیکی شما برای انجام عمل ترنسفر باسن است. این تنها راهی است که باعث استرس یا تلاش شما نمی شود.

بسیاری از کارشناسان موافقند که ترنسفر باسن مزایای زیادی نسبت به افزایش اندازه باسن با ترنسفر باسن دارد. برخی از موارد کلیدی که ممکن است بخواهید هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه کدام روش برای شما مناسب است در نظر بگیرید باید شامل موارد زیر باشد:

خطرات مرتبط با ترنسفر باسن متخصصان معتقدند که هر چه ایمپلنت باسن بزرگتر باشد، عنصر خطر در این روش بیشتر است. این شامل مشکلات در قرار دادن، قرار دادن و عفونت برش است.

بدن شما ترنسفر باسن را رد نمی کند. هنگامی که انتقال چربی را برای عمل بزرگ کردن باسن انتخاب می کنید، سلول های خود را به بدن خود بازگردانید، نه یک جسم خارجی. این بدان معناست که بدن شما چربی را پس نمی‌زند – چیزی که ممکن است در هنگام انتخاب ایمپلنت توسط بیماران اتفاق بیفتد.

مشکلات مربوط به پروتز باسن بسیار شبیه به پروتز سینه است که با گذشت زمان ممکن است با قرار دادن آنها عوارضی ایجاد شود. آنها می توانند ریزش کنند، چین و چروک شوند یا تا شوند و این می تواند تأثیر قابل توجهی بر ظاهر باسن شما داشته باشد. به طور مشابه، بیماران می توانند انقباض کپسولی را تجربه کنند، جایی که بافت اسکار اطراف ایمپلنت به حدی سفت می شود که فشار زیادی روی ایمپلنت وارد می شود.

ایمپلنت ها در برخی مواقع نیاز به تعویض دارند. ایمپلنت ها طوری طراحی نشده اند که برای همیشه دوام بیاورند. این به این معنی است که احتمالاً در آینده برای جایگزینی مواردی که در جراحی کاشت باسن قرار داده اید، به جراحی بیشتری نیاز خواهید داشت.نتیجه طبیعی بسیاری از متخصصان و بیماران موافق هستند که ظاهر و احساس باسنی که با جراحی ترنسفر باسن بهبود یافته است بسیار طبیعی تر از بیمارانی است که کاشت باسن انجام داده اند.

 من لاغر هستم آیا هنوز هم می توانم ترنسفر باسن داشته باشم؟

قبل از اینکه بتوانید کاشت باسن یا ترنسفر باسن انجام دهید، ابتدا باید در یک جلسه مشاوره شرکت کنید. این به دکتر ماتا امکان می دهد کاندیداتوری شما را برای این روش تعیین کند. دکتر ماتا همچنین می‌تواند به شما توصیه کند که کدام تکنیک بر اساس سلامتی و نوع بدن شما بهترین است. از آنجایی که جراحی ترنسفر باسن نیاز به برداشتن چربی از قسمت دیگری از بدن شما دارد، ممکن است نگرانی داشته باشید که ممکن است نتوانید درمان خود را با استفاده از این روش انجام دهید. با این حال، جراحان باتجربه ترنسفر باسن مانند دکتر ماتا معمولاً همیشه می توانند چربی کافی برای برداشتن از قسمتی از بدن شما پیدا کنند و بنابراین احتمال دارد که شما همچنان بتوانید با استفاده از این روش باسن خود را لیفت کنید.

مانند هر روش دیگری، مدت زمانی که ترنسفر باسن طول می کشد به طور قابل توجهی از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است. برخی از افراد به طور طبیعی بیشتر از دیگران چربی تزریق شده را جذب می کنند. میزان بهبودی نیز متفاوت است. برای بهینه سازی نتایج عالی و بهبودی سریع، توصیه می کنیم از یک جراح زیبایی متخصص در کنار یک تیم پزشکی ماهر استفاده کنید.

ترنسفر باسن به طور بالقوه برای چندین دهه بدون نیاز به رویه های اضافی دوام خواهد داشت. با این حال، برخی از بیماران ترجیح می‌دهند در سال‌های آخر زندگی خود برای انجام عمل لیفت برای مبارزه با افتادگی به دلیل روند طبیعی پیری مراجعه کنند. برخی دیگر ممکن است برای حفظ نتایج خود، گاه به گاه روش های سفت کردن پوست را انجام دهند.

ترنسفر باسن

عوارض جانبی ترنسفر باسن

خونریزی بیش از حد بعد از جراحی

درد

جای زخم

تغییر رنگ پوست

عفونت

تجمع مایع یا خون در زیر باسن

عکس العمل های آلرژیتیک.

از دست دادن پوست

 

راه های ارتباطی با دکتر محمد مهجوری

موبایل: ٠٩٠٥٤٦٠٢٠٠٩

اینستاگرام: dr.mmahjouri@

کانال آپارات محمد مهجوری

کانال یوتوب محمد مهجوری

 

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on facebook
ترانسفر باسن
دکتر محمد مهجوری
دکتر محمد مهجوری

عضو جامعه جراحان ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *